Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ogród i krety

5 posters

Go down

Ogród i krety  Empty Ogród i krety

Pisanie by Kasicia Wto Lip 18, 2017 4:01 pm

Dziś tak na dobrą sprawę mamy mnóstwo możliwości jeżeli chcemy ładnie urządzić ogród. Nie mniej jednak kiedy już np. zasiejemy trawę i zaczyna nam powstawać piękny trawnik, pojawia się problem jakim są krety. Z doświadczenia wiem, że działają bardzo szybo, a co gorsza trudno jest się ich pozbyć. Dlatego też w razie tego rodzaju problemów, na pewno warto sięgnąć po ofertę takiej firmy jak http://www.insekta.pl/oferta.html , która z tego rodzaju problemami radzi sobie bardzo skutecznie.

Kasicia

Liczba postów : 556
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Ogród i krety  Empty Re: Ogród i krety

Pisanie by compfin Pią Lip 21, 2017 9:21 am

Ojjj krety toprawdziwe utrapienie!

compfin

Liczba postów : 9
Join date : 21/07/2017

Powrót do góry Go down

Ogród i krety  Empty Re: Ogród i krety

Pisanie by tropicielka Pią Wrz 01, 2017 9:06 am

Z kretami można sobie poradzić samemu przecież. Są domowe sposoby, np. warto wrzucić do kretowiska świeżo ścięte włosy. Ale mamy na rynku dużo skutecznych preparatów, np. agrecol płyn na kuny i krety właśnie. Bardzo skutecznie odstrasza nawet lisy z ogrodu i działki. A zapach dla człowieka nie jest praktycznie w ogóle wyczuwalny.

tropicielka

Liczba postów : 4
Join date : 01/09/2017

Powrót do góry Go down

Ogród i krety  Empty Re: Ogród i krety

Pisanie by jakub520 Pią Sty 26, 2018 3:05 pm

Mi krety w ogóle nie przeszkadzają... Jeśli natomiast mowa o ogrodzie, to czy macie wykonane w nich ścieżki? Jeśli tak, to jakich materiałów użyliście do ich wykonania? Czy płyta betonowa BETBLOK SYSTEM będzie odpowiednia?

jakub520

Liczba postów : 20
Join date : 17/12/2017

Powrót do góry Go down

Ogród i krety  Empty Re: Ogród i krety

Pisanie by ewelka7831 Pią Mar 23, 2018 12:26 am

Ja mam nadzieję, że mojego ogrodu krety nie zniszczą, bo bym się chyba załamała. Mam tak pięknie stworzony ogród przez warszawskie-ogrody.pl, że naprawdę byłoby mi szkoda.

ewelka7831

Liczba postów : 9
Join date : 21/03/2018

Powrót do góry Go down

Ogród i krety  Empty Re: Ogród i krety

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach