Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ogród zimowy

4 posters

Go down

Ogród zimowy Empty Ogród zimowy

Pisanie by Kasicia Pią Paź 30, 2015 5:44 pm

Co sądzicie o zimowych ogrodach ? Bo mam małe pomieszczenie w domu do zagospodarowania i zastanawiam sie czy wyszedł by mi z tego właśnie taki ogród.Spodobało mi się to co robi ta firma. Nie wiem czy zaryzykować i poprosić ich o zaprojektowanie ogrodu.

Kasicia

Liczba postów : 556
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Ogród zimowy Empty Re: Ogród zimowy

Pisanie by agatasm1 Wto Mar 06, 2018 2:20 pm

Myślicie że w ogrodzie zimowym sprawdzi się palenisko ogrodowe typu http://www.reasgarden.pl/751-misy_paleniskowe_emaliowane/ ? Nie zajmuje dużo miejsca. Jak wam się wydaje?

agatasm1

Liczba postów : 7
Join date : 20/12/2017

Powrót do góry Go down

Ogród zimowy Empty Re: Ogród zimowy

Pisanie by Mintaj17 Pon Mar 19, 2018 11:07 am

A ja mam do Was ,moje kochane koleżanki i koledzy, pytanie poniekąd związane z domem i ogrodem. Mianowicie, obecnie całą rodziną (ja, żona i dwójka urwisów) obecnie mieszkamy na własnej posesji, jest cudownie, bo mamy sporą  przestrzeń dostępną jedynie dla siebie. Zawsze marzyliśmy o własnym domu i to marzenie po latach udało się zrealizować. Pytanie teraz na jakie kolektory warto postawić, żeby zmniejszyć koszty ciepła - https://www.hewalex.pl/oferta/prozniowe-kolektory-sloneczne/?

Mintaj17

Liczba postów : 7
Join date : 08/12/2017

Powrót do góry Go down

Ogród zimowy Empty Re: Ogród zimowy

Pisanie by zawaq Wto Kwi 26, 2022 7:13 am

Mamy ogród zimowy od ponad roku i jesteśmy z niego zadowoleni. Mogliśmy sobie pozwolić na kupienie gotowego modułu takiego ogrodu, bo akurat wszystko nam pasowało. Skorzystaliśmy przy tym z oferty firmy Okno-Lux w Nowym Sączu. Oni realizują także zamówienia indywidualne, system od nich jest solidny, ma świetne właściwości cieplne, sprawdza się nam znakomicie.

zawaq

Liczba postów : 36
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Ogród zimowy Empty Re: Ogród zimowy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach