Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jak urządzić pokój gościnny?

+2
Halinka
Ala
6 posters

Go down

Jak urządzić pokój gościnny? Empty Jak urządzić pokój gościnny?

Pisanie by Ala Sob Mar 22, 2014 5:31 pm

Jak urządzić pokój gościnny?
Czego oczywiście oprócz łózka i tv nie powinno w nim zabraknąć?
Ala
Ala

Liczba postów : 91
Join date : 22/03/2014

Powrót do góry Go down

Jak urządzić pokój gościnny? Empty Re: Jak urządzić pokój gościnny?

Pisanie by Halinka Sro Cze 17, 2015 7:16 pm

Do takiego pokoju, musisz mieć też odpowiednie oświetlenie. Z tego co ja czytałam tutaj http://www.polskatimes.pl/artykul/3655980,lampy-zegary-i-naklejki-jako-dekoracje-scienne-kreatywny-wystroj-wnetrz,id,t.html?cookie=1 to warto zainwestować w ciekawe lampy ścienne.

Halinka

Liczba postów : 32
Join date : 23/01/2015

Powrót do góry Go down

Jak urządzić pokój gościnny? Empty Re: Jak urządzić pokój gościnny?

Pisanie by Dympax Sro Mar 15, 2017 2:47 pm

Polecam też wybrać jakiś ciekawy kolor do salonu. Uniwersalnym kolorem okazuje się być nie tylko biel, ale i szarość. Do wszystkiego pasuje, z wszystkim współgra, z każdym potrafi odnaleźć wspólny język. Salon w szarościach nie wychodzi z mody, szczególnie jeśli zestawimy go z jasnymi dodatkami. Jedno jest pewne: salon w bieli i szarościach to zestawienie uniwersalne, takie, które sprawdzi się niezależnie od stylu wnętrza. Aby wybrać odpowiedni kolor polecam udać się na stronę https://www.dulux.pl/pl/produkty/dulux-z-mieszalnika-k-b-satin

Dympax

Liczba postów : 15
Join date : 15/01/2017

Powrót do góry Go down

Jak urządzić pokój gościnny? Empty Re: Jak urządzić pokój gościnny?

Pisanie by Mastalka Pon Lip 31, 2017 7:57 pm

Co do mebli nie będę się wypowiadać bo każdy ma inny gust jednak fajnym dodatkiem w pokoju gościnnym mogą być jakieś plakaty. Ja też tak urządzałam salon i do plakatów zamawiałam ramki na wymiar w, które je wkładałam. Bardzo fajny efekt można stworzyć odpowiednio dobranymi ozdobami Smile

Mastalka

Liczba postów : 20
Join date : 28/04/2017

Powrót do góry Go down

Jak urządzić pokój gościnny? Empty Re: Jak urządzić pokój gościnny?

Pisanie by karolciaka Nie Lis 26, 2017 2:24 pm

No fajnie by było jakby też była tam jakaś komódka, albo chociaż mała szafka. My wybieraliśmy taka w salonie Agata, zdecydowalismy sie na biala, bo bardzo fajnie komponowala sie z szarosciami na scianach i ciemnym lozkiem.

karolciaka

Liczba postów : 46
Join date : 22/11/2017

Powrót do góry Go down

Jak urządzić pokój gościnny? Empty Re: Jak urządzić pokój gościnny?

Pisanie by Andzia Pią Gru 08, 2017 11:26 am

Ja tak sobie myślę, że przede wszystkim w takim pokoju gościnnym powinny być kolory dość neutralne i jasne. Polecam do malowania takiego pokoju kupić farbę z https://www.dulux.pl/pl . A jak się nie jest pewnym koloru to zawsze można kupić u nich próbniki farb. I to kosztuje jakieś grosze. A jeśli chodzi o meble to tez nie powinno się z nimi przesadzać, bo po co. Na pewno dobrze jest aby była jakaś szafa, szczególnie jak dana osoba przyjeżdża na dłużej. Dobrze jest gdy może swoje rzeczy włożyć doi szafy czy komody, a nie aby się gniotły w walizce. Jeśli chodzi o łóżko to jestem za rozkładana kanapą gdzie będzie można schować pościel aby się kurzyła gdy nikogo nie ma. I w sumie to mi się wydaje, że oprócz stolika nocnego z lampka to nic więcej w takim pokoju być nie musi. W sumie można ja podobnie urządzić jak sypialnię. Nie ma potrzeby aby tam wciskać nie wiadomo co. Dobrze jest gdy ma się ten pokój gościnny, bo w większości za pokój gościnny robi pokój starszych dzieci czy nawet sypialnia właścicieli, którzy śpią najczęściej w salonie. Mało kogo stać na to aby kupować dom specjalnie z oddzielnym pokojem dziecięcym.

Andzia

Liczba postów : 26
Join date : 09/11/2017

Powrót do góry Go down

Jak urządzić pokój gościnny? Empty Re: Jak urządzić pokój gościnny?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach