Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Remont samemu czy z ekipa

+2
megs
Kasicia
6 posters

Go down

Remont samemu czy z ekipa  Empty Remont samemu czy z ekipa

Pisanie by Kasicia Pon Maj 29, 2017 2:47 pm

Wszystko zależy od tego ile pracy chcesz w to włożyć. Pomyśl czy dasz rade zrobić to sam czy lepiej zatrudnić do tego profesjonalistów. Zawsze możesz zatrudnić http://taniopodklucz.pl/ , oni ma pewno zrobią to dokładnie i szybko.

Kasicia

Liczba postów : 556
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Remont samemu czy z ekipa  Empty Re: Remont samemu czy z ekipa

Pisanie by megs Sro Cze 21, 2017 9:37 am

U mnie mąż z remontem kuchni poradził sobie sam, do mnie należało jedynie sprzątanie i zamówiłam też meble kuchenne w Pruszkowie bo zawsze marzyłam o takiej pięknej, nowoczesnej kuchni

megs

Liczba postów : 20
Join date : 21/06/2017

Powrót do góry Go down

Remont samemu czy z ekipa  Empty Re: Remont samemu czy z ekipa

Pisanie by lingmulf Pią Cze 23, 2017 10:25 am

Jeśli zdecydujesz się robić remont samodzielnie, pamiętaj o swoim bezpieczeństwie. Warto wyposażyć sie na tę okazję w dobrą odzież ochronną/roboczą. Jeśli będziesz szukać takiej w dobrej cenie, polecam sklep Roboczo.

lingmulf

Liczba postów : 7
Join date : 20/04/2017

Powrót do góry Go down

Remont samemu czy z ekipa  Empty Re: Remont samemu czy z ekipa

Pisanie by ezila Sob Lip 29, 2017 4:16 pm

Remonty można spokojnie wykonywać samemu, tylko potrzebny jest czas.Z racji tego, że mąż miał długi urlop to za remont balkonu wziął się sam, zamówił tylko profile nierdzewne firmy gigastal.pl oraz łączniki i złożył w pojedynkę balustradę. Tylko przy płytkach troszeczkę sąsiad pomógł, ale żadnej ekipy remontowej nie trzeba było zatrudniać Wink

ezila

Liczba postów : 22
Join date : 26/04/2017

Powrót do góry Go down

Remont samemu czy z ekipa  Empty Re: Remont samemu czy z ekipa

Pisanie by zawaq Sro Mar 16, 2022 11:25 am

U nas było tak pół na pół. Przede wszystkim nie wszystko mogliśmy wykonać samodzielnie i mam tu na myśli wyburzenie ściany, tym zajęli się fachowcy, my ogarnęliśmy całą resztę. Ze ściany został gruz, który trzeba było uprzątnąć. Wynajęliśmy big baga na gruz z firmy SAWO Gruz w Zgierzu. Ten worek jest pojemny, wynajem wyszedł w dobrej cenie, no i rozwiązanie to się nam doskonale sprawdziło, polecam.

zawaq

Liczba postów : 36
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Remont samemu czy z ekipa  Empty Re: Remont samemu czy z ekipa

Pisanie by strasznababa Sro Kwi 27, 2022 8:26 am

jesli umiesz sam to sam, jesli nie to z ekipa :d to logiczne... moj maz wiele robi sam ale na tym na czym sie nie zna wynajmuje pomoc. ostatnio zmienial gniazdka na https://osprzet-sklep.pl/legrand-c-209.html ponarzekal ponarzekal ale ostatecznie wymienil sam Razz

strasznababa

Liczba postów : 14
Join date : 06/05/2018

Powrót do góry Go down

Remont samemu czy z ekipa  Empty Re: Remont samemu czy z ekipa

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach