Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ekipa przeprowadzkowa zaplamiła ciuchy... - pozwać?

4 posters

Go down

Ekipa przeprowadzkowa zaplamiła ciuchy... - pozwać? Empty Ekipa przeprowadzkowa zaplamiła ciuchy... - pozwać?

Pisanie by Doremifasolka Pią Maj 22, 2015 8:27 am

Ekipa przeprowadzkowa zaplamiła ciuchy... - pozwać ich czy jak to rozwiązać?
Rozwalili worki z odzieżą i niestety na całości plamy, brud z ziemi, trawy, horrorr

Doremifasolka

Liczba postów : 78
Join date : 31/03/2014

Powrót do góry Go down

Ekipa przeprowadzkowa zaplamiła ciuchy... - pozwać? Empty Re: Ekipa przeprowadzkowa zaplamiła ciuchy... - pozwać?

Pisanie by Celina3 Wto Maj 26, 2015 12:42 pm

Daj spokój, koszt pozwania ekipy, adwokata, dowodów, zmarnowanego w sądzie czasu to jest masakra, nie opłaca się. Wrzuć to wszystko do pralki a w temacie jak usunąć plamy to vanish jest chyba najlepszy - dosyp porządnie, wypierz i co najwyżej zostanie ci złość na tą ekipę, ale dodatkowo nie stracisz kasy po sądach

Celina3

Liczba postów : 83
Join date : 05/04/2014

Powrót do góry Go down

Ekipa przeprowadzkowa zaplamiła ciuchy... - pozwać? Empty Re: Ekipa przeprowadzkowa zaplamiła ciuchy... - pozwać?

Pisanie by Kasicia Sro Paź 28, 2015 5:27 pm

Niedługo bedę przeprowadzać się do nowego mieszkania dlatego też bedę potrzebowała transportu moich starych mebli. Chce by ktoś naprawde dobrze o nie zabrał, dlatego potrzebuje namiary na firmy takie jak ta http://relokum-przeprowadzki.pl/transport-mebli/ . Które pomogą mi się zająć całą tą przeprowadzką.

Kasicia

Liczba postów : 556
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Ekipa przeprowadzkowa zaplamiła ciuchy... - pozwać? Empty Re: Ekipa przeprowadzkowa zaplamiła ciuchy... - pozwać?

Pisanie by panstefan Sro Lut 21, 2018 9:32 am

No niestety tak to juz jest jesli wybiera sie najtansze rozwiazania. Nie mozna za niskie pieniadze wymagac niewiadomo czego - takie moje zdanie. Za jakosc sie placi i nie wiem dlaczego to jeszcze dziwi ludzi. Ja natomiast szukam jakiejs firmy zajmujacej sie przeprowadzkami miedzynarodowymi .. mam zamiar na stale wyjechac do Norwegii. Troche szukalem po sieci i jedyne co udalo mi sie znalezc to https://www.fortis-przeprowadzki.pl/przeprowadzki-norwegia-polska/ Kojarzycie moze ta firme? Jesli ktos korzystal z ich uslug to prosze o jakies informacje z pierszej reki. Pozdrawiam

panstefan

Liczba postów : 8
Join date : 21/02/2018

Powrót do góry Go down

Ekipa przeprowadzkowa zaplamiła ciuchy... - pozwać? Empty Re: Ekipa przeprowadzkowa zaplamiła ciuchy... - pozwać?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach