Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Toaletka w salonie?

3 posters

Go down

Toaletka w salonie? Empty Toaletka w salonie?

Pisanie by Devilla Sob Lis 21, 2015 8:12 am

Czy można toaletkę postawić w salonie? W sypialni i łazience niestety nie mam miejsca, a bardzo chciałabym mieć wygodne miejsce do robienia makijażu

Devilla

Liczba postów : 50
Join date : 25/09/2015

Powrót do góry Go down

Toaletka w salonie? Empty Re: Toaletka w salonie?

Pisanie by Celina3 Nie Lis 22, 2015 10:55 am

Mój mąż w życiu nie zgodziłby się na to, żebym jak on to mówi pindrzyła się w salonie:)
Serio - to już albo w przedpokoju, albo jednak łazienka, nawet jak ciasno.
Ja staram się kosmetyki do makijażu umieszczać wszystkie w jednym miejscu i nowe kupuję dopiero, jak coś starego zużyję, wtedy nie robi mi się graciarnia. Teraz mam na oku kosmetyki Sleek - http://puderek.com.pl/19_sleek-makeup ale też nie kupię, póki się poprzednie nie zużyją, bo utonęłabymw masie rzeczy a potem trudno cokolwiek znaleźć.

Celina3

Liczba postów : 83
Join date : 05/04/2014

Powrót do góry Go down

Toaletka w salonie? Empty Re: Toaletka w salonie?

Pisanie by Andzia Pią Sty 05, 2018 3:12 pm

Wiecie nie za bardzo za tym jestem jednak salon jest miejscem przyjmowania gości oraz spędzania wspólnego czasu w rodzinnym gronie. Najlepiej gdy taka toaletka pełna naszych kosmetyków jest w sypialni. Kompletnie odpada łazienka. Pędzle nie powinny stać w wilgotnym miejscy jakim jest toaleta. Wracając do salonu nawet nie wiem jak taką toaletkę wpasować w wystrój. Sama się inspirowałam przy jego aranżacji artykułem z https://kratki.com/pl/kominek-w-salonie-pomysly-na-aranzacje/ i kompletnie mi by wizualnie ta toaletka nie pasowała

Andzia

Liczba postów : 26
Join date : 09/11/2017

Powrót do góry Go down

Toaletka w salonie? Empty Re: Toaletka w salonie?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach