Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dywan w salonie

4 posters

Go down

Dywan w salonie Empty Dywan w salonie

Pisanie by Halinka Pon Lis 16, 2015 5:33 pm

Co sądzicie o dodaniu w salonie dywanu. Bo mi od zawsze podobały się takie duże, najlepiej jasne puchate dywany. Wydaje mi sie że w takich miejscach pasują najbardziej, chociaż z tego co widziałam tu http://sklep24.dywanywitek.pl/ , to kolory takich dywanów mogą być przeróżne. Tylko czy będzie to pasować do salonu?

Halinka

Liczba postów : 32
Join date : 23/01/2015

Powrót do góry Go down

Dywan w salonie Empty Re: Dywan w salonie

Pisanie by ezila Sob Wrz 02, 2017 5:22 pm

nie jestem przekonana. trochę ciężko się czyści

ezila

Liczba postów : 22
Join date : 26/04/2017

Powrót do góry Go down

Dywan w salonie Empty Re: Dywan w salonie

Pisanie by kanarka Wto Wrz 05, 2017 5:32 pm

Dobry pomysł! Chociaż ja na Twoim miejscu wzięłabym dywanowe  wykładziny z Opola firmy Sagar , są lepsze od takich tradycyjnych i na pewno posłużą Ci przez wiele lat

kanarka

Liczba postów : 16
Join date : 26/04/2017

Powrót do góry Go down

Dywan w salonie Empty Re: Dywan w salonie

Pisanie by Andzia Pią Sty 05, 2018 3:09 pm

Ja nie jestem za dywanem w salonie. Po pierwsze przez to, że dzieci maja alergie na kusz. A dywan jest jego siedliskiem. Po za tym szybciej się sprząta panele. Innym powodem jest to, że w salonie mam kominek. Przy urządzaniu tego pokoju skorzystałam z rad umieszczonych na https://kratki.com/pl/aranzacja-pokoju-z-kominkiem-naroznym/ . W każdym razie naprawdę łatwiej się sprząta panele, które wystarczy zamieść co zajmuje parę sekund. A dywan trzeba odkurzać i to za nim się wyjmie odkurzać to uwierzcie mi ja mam już dawno odkurzone. Z resztą ja osobiście nie cierpię prać dywanów, już wolę myć podłogi.

Andzia

Liczba postów : 26
Join date : 09/11/2017

Powrót do góry Go down

Dywan w salonie Empty Re: Dywan w salonie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach