Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Biuro doklejone do domu

4 posters

Go down

Biuro doklejone do domu Empty Biuro doklejone do domu

Pisanie by Devilla Sro Paź 14, 2015 7:45 pm

Mąż potrafi postawić ściany, instalatora też mamy znajomego, ale najważniejsze jest zrobienie dachu, bo on będzie musiał być doklejony do istniejącego już budynku z poddaszem, a biuro nie będzie takie wysokie. I dlatego szukam ekipy, która zrobi to dobrze, tak żeby później nie zalewało domu

Devilla

Liczba postów : 50
Join date : 25/09/2015

Powrót do góry Go down

Biuro doklejone do domu Empty Re: Biuro doklejone do domu

Pisanie by Doremifasolka Pią Paź 16, 2015 7:04 am

Ale nie powiedziałaś w jakim regionie szukasz?
U nas moge podsunąć firmę http://budwod.eu/oferta/naprawa-dachow/ - oni zajmują się zarówno naprawami dachów, izolacjami jak i osuszaniem budynków po różnego rodzaju kataklizmach pogodowych, więc myślę, że akurat w przypadku, który opisałaś to będą najskuteczniejsi.
No bo doświadczenie jest.

Doremifasolka

Liczba postów : 78
Join date : 31/03/2014

Powrót do góry Go down

Biuro doklejone do domu Empty Re: Biuro doklejone do domu

Pisanie by Dympax Pią Lut 17, 2017 2:52 pm

Ja myślę, że taki pomysł chyba nie wypali i za dużo pracy trzeba tutaj włożyć. Nie zastanawialiście się nad wynajmem jakiejś powierzchni biurowej albo lokalu. W internecie jest mnóstwo ofert i z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Ja sam jakiś czas temu zdecydowałem na zmianę biura, w którym pracowałem do tej pory. Zdecydowałem się na jedną z ofert ze strony http://www.officemap.pl/search/list/?city=lodz Zajrzyjcie na stronę i może dla was też się coś znajdzie.

Dympax

Liczba postów : 15
Join date : 15/01/2017

Powrót do góry Go down

Biuro doklejone do domu Empty Re: Biuro doklejone do domu

Pisanie by Thoom1947 Pon Paź 30, 2017 6:46 pm

Czasem łatwiej jest wynająć jakieś biuro w mieście. Mogę polecić biura do wynajęcia na Warszawskim Mokotowie - Ponad 100 Ofert

Thoom1947

Liczba postów : 2
Join date : 24/08/2017

Powrót do góry Go down

Biuro doklejone do domu Empty Re: Biuro doklejone do domu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach