Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Budowa domu

5 posters

Go down

Budowa domu  Empty Budowa domu

Pisanie by Kasicia Czw Maj 31, 2018 5:59 pm

Niedługo bedziemy budować dom i zastanawiam sie czy nie skorzystać z pomocy tej firmy http://zarzycki-konstrukcje.pl/doradztwo-budowlane/. Widziałm, ze mają spore doświadczenie jeżeli chodzi o budowę bo samemu się za to zabrać to chyba spore wyzwanie

Kasicia

Liczba postów : 556
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Budowa domu  Empty Re: Budowa domu

Pisanie by zawaq Pią Kwi 15, 2022 12:35 pm

Z ich usług nie korzystaliśmy, postawiliśmy na fachowców, którzy znają się na budowie domów pasywnych, bo właśnie na taką konstrukcję się zdecydowaliśmy. Nasz dm wybudowała do stanu deweloperskiego firma ITS w Białogardzie. Z ich realizacji jesteśmy zdecydowanie zadowoleni, mogę ich polecić, bo pracowali terminowo, ich fachowcy znają się na swojej pracy, są rzetelni.

zawaq

Liczba postów : 36
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Budowa domu  Empty Re: Budowa domu

Pisanie by katarzyna34 Wto Lut 28, 2023 1:19 pm

Ja również w końcu zdecydowałam się na zbudowanie swojego wymarzonego domu i teraz przymierzam się do tej najmniej przyjemnej części procesu - wyboru i zaciągnięcia kredytu. Jest to oczywiście duże przedsięwzięcie, ale mam nadzieję, że biurokracja nie wygra tej walki i że uda mi się wszystko sprawnie załatwić. Zastanawia mnie jeszcze tylko kwestia ubezpieczenia. Trochę poczytałam o tym na https://www.casfera.pl/ubezpieczenie-kredytu-co-to-jest-i-czy-jest-obowiazkowe/ i podobno w wielu przypadkach jest ono obowiązkowe. Wie może ktoś, jak duży wpływ ma to na ratę kredytu? Lepiej zdecydować się na ubezpieczenie kredytu czy wybrać opcję, która go nie wymusza?

katarzyna34

Liczba postów : 11
Join date : 25/03/2022

Powrót do góry Go down

Budowa domu  Empty Re: Budowa domu

Pisanie by farti Wto Kwi 04, 2023 8:13 pm

Pamiętajcie aby zadbać o dekoracje okienne. Tutaj warto zwrócić uwagę na plisy okienne Nafi - fajne, użyteczne rozwiązanie. A do tego jakościowo te plisy są super.

farti

Liczba postów : 2
Join date : 04/04/2023

Powrót do góry Go down

Budowa domu  Empty Re: Budowa domu

Pisanie by skamil223ww Czw Kwi 06, 2023 5:59 pm

Dużo z tego wątku się dowiedziałem . Ta wiedza naprawdę bardzo mi się przyda.

____________________________________
audyt zewnętrzny

skamil223ww

Liczba postów : 1
Join date : 06/04/2023

Powrót do góry Go down

Budowa domu  Empty Re: Budowa domu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach