Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jak uchronić rośliny przed zniszczeniem?

3 posters

Go down

Jak uchronić rośliny przed zniszczeniem? Empty Jak uchronić rośliny przed zniszczeniem?

Pisanie by jakub520 Sob Sty 27, 2018 5:33 pm

Mam w ogrodzie rośliny, które są niezwykle delikatne. Są więc podatne na złamania, łatwo je zniszczyć. Jak uchronić je przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi? Czy powinienem zaopatrzyć się w siatkę ochronną?

jakub520

Liczba postów : 20
Join date : 17/12/2017

Powrót do góry Go down

Jak uchronić rośliny przed zniszczeniem? Empty Re: Jak uchronić rośliny przed zniszczeniem?

Pisanie by Kasicia Czw Maj 10, 2018 4:24 pm

Od 2 lat mam własny owocowo, warzywny ogródek. Zastanawam się tylko czy nie zacząć stosować przy uprawie środków, które pomogą mi uzyskać lepsze plony. Niedawno czytałam o tym https://www.target.com.pl/produkty/dolomit produkcie. Chyba w bardziej naturalny sposób pomógłby mi odpowiednio zadbać o moje rośliny. W waszych ogrodach wspomagacie się takimi produktami ? Jak bardzo są one skuteczne?

Kasicia

Liczba postów : 556
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Jak uchronić rośliny przed zniszczeniem? Empty Re: Jak uchronić rośliny przed zniszczeniem?

Pisanie by zawaq Pią Mar 25, 2022 1:22 pm

Trzeba na ich temat poczytać, na temat tego, jak je podlewać, itp. My mamy trochę mniej wymagające rośliny, które pięknie wyglądają i bardzo ładnie rosną. Kupiliśmy je online, ze sklepu internetowego firmy iglaki.agro.pl. One przyszły w doskonałym stanie, nic złego z nimi po drodze się nie stało. Sklep jest godny polecenia.

zawaq

Liczba postów : 36
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Jak uchronić rośliny przed zniszczeniem? Empty Re: Jak uchronić rośliny przed zniszczeniem?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach