Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Przydomowa oczyszczalnia

3 posters

Go down

Przydomowa oczyszczalnia  Empty Przydomowa oczyszczalnia

Pisanie by Kasicia Pią Sty 26, 2018 12:44 pm

Teraz gdy budujemy sie musimy wybrać czy przydomowa oczyszczalnia czy szambo. wydaje mi sie ze to pierwsze bedzie lepszym pomysłem a jakie sa wasze za i przeciw. ja znalazłem juz firme http://www.czystyzysk.eu/ , ktora zajmuje się podłaczeniem takiej oczyszczalni.

Kasicia

Liczba postów : 556
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Przydomowa oczyszczalnia  Empty Re: Przydomowa oczyszczalnia

Pisanie by zawaq Czw Mar 31, 2022 6:21 am

No jasne, obecnie raczej nie ma powodu wybierać szamba. Oczyszczalnie można znaleźć w bardzo dobrych cenach, nasza została dla nas zaprojektowana, wykonana i zamontowana przez producenta EnEko w Gliwicach. To oczyszczalnia ekologiczna SBR, działa prawidłowo, jest cicha i skuteczna. Firmę mogę zdecydowanie polecić, mają trwałe produkty i kompleksowe usługi.

zawaq

Liczba postów : 36
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Przydomowa oczyszczalnia  Empty Re: Przydomowa oczyszczalnia

Pisanie by robo Wto Cze 07, 2022 11:53 am

Przydomowa oczyszczalnia ścieków to najlepsze rozwiązanie dla nas, bo nie mieliśmy możliwości podłączenia się do sieci. Oczyszczalnię kupiliśmy z firmy BIO-TEK ze Szczecina, wiele dobrego wcześniej o nich słyszeliśmy. Produkt od nich jest tani w eksploatacji, łatwy i intuicyjny w obsłudze, chociaż praktycznie niczego z nim nie musimy robić, nie wydziela żadnych brzydkich zapachów. Takie rozwiązanie jest też ekologiczne, cenowo się opłaca, polecam.

robo

Liczba postów : 27
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

Przydomowa oczyszczalnia  Empty Re: Przydomowa oczyszczalnia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach