Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Mieszkanie w Rzeszowie - jakie osiedle?

5 posters

Go down

Mieszkanie w Rzeszowie - jakie osiedle? Empty Mieszkanie w Rzeszowie - jakie osiedle?

Pisanie by Ala Czw Maj 21, 2015 8:36 pm

Mieszkanie w Rzeszowie - jakie osiedle możecie podpowiedzieć,
zależy mi na nowym mieszkaniu, bezpieczeństwie,
odrobinie zieleni, może jakiś plac zabaw dla dzieci przed blokiem...

i zero żuli:)
Ala
Ala

Liczba postów : 91
Join date : 22/03/2014

Powrót do góry Go down

Mieszkanie w Rzeszowie - jakie osiedle? Empty Re: Mieszkanie w Rzeszowie - jakie osiedle?

Pisanie by Doremifasolka Pią Maj 22, 2015 8:26 am

A oglądałaś może nowe mieszkania z tych przy ul. Kolbego? Deweloper: http://www.perinvest.pl/ - wydaje mi się, że idealnie wpisałyby się w to, o czym piszesz, tj bezpieczeństwo, czystość i lokalizację niepozbawioną zieleni.

A jak duże ma być, i czy poza w/w jeszcze na czymś Ci szczególnie zależy?

Doremifasolka

Liczba postów : 78
Join date : 31/03/2014

Powrót do góry Go down

Mieszkanie w Rzeszowie - jakie osiedle? Empty Re: Mieszkanie w Rzeszowie - jakie osiedle?

Pisanie by Halinka Sro Wrz 30, 2015 4:31 pm

A nie lepiej jest szukać mieszkanie w takich miejscach jak to ? Wydaje mi się, ze jak chce się kupić mieszkanie to poszukiwania powinny być długie ale przede wszystkim skuteczne.

Halinka

Liczba postów : 32
Join date : 23/01/2015

Powrót do góry Go down

Mieszkanie w Rzeszowie - jakie osiedle? Empty Re: Mieszkanie w Rzeszowie - jakie osiedle?

Pisanie by agatasm1 Sro Gru 20, 2017 7:46 am

Moim zdaniem idealne osiedle dla Ciebie będzie Drabiniaka i nowe mieszkania w Rzeszowie przy ulicy Strażackiej. Sprawdź szczegóły na stronie dewelopera http://www.szklane-tarasy.pl/mieszkania/inwestycje,nowa-inwestycja-strazacka-iv-etap.html.

agatasm1

Liczba postów : 7
Join date : 20/12/2017

Powrót do góry Go down

Mieszkanie w Rzeszowie - jakie osiedle? Empty Re: Mieszkanie w Rzeszowie - jakie osiedle?

Pisanie by megs Nie Lut 25, 2018 8:30 am

Nie znam Rzeszowa ale bardzo mi się podobają mieszkania Atala te nad jeziorem Bagry w Krakowie, super miejsce do zamieszkania nawet z rodziną i na pewno powietrze tam jest czystsze niż w centrum miasta

megs

Liczba postów : 20
Join date : 21/06/2017

Powrót do góry Go down

Mieszkanie w Rzeszowie - jakie osiedle? Empty Re: Mieszkanie w Rzeszowie - jakie osiedle?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach