Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Maska antysmogowa - moda czy konieczność?

2 posters

Go down

Maska antysmogowa - moda czy konieczność? Empty Maska antysmogowa - moda czy konieczność?

Pisanie by nimfalesna Sob Gru 09, 2017 4:04 pm

Jak to jest z tymi maskami antysmogowymi?
Czy to jest moda czy raczej konieczność?
Tutaj https://www.sklep-presto.pl/wiadomosc/krakowska-moda-na-maski-antysmogowe/6033/ czytałam trochę na ten temat.
Jestem też ciekawa waszych opinii. Macie takie maski?

nimfalesna

Liczba postów : 104
Join date : 16/04/2014

Powrót do góry Go down

Maska antysmogowa - moda czy konieczność? Empty Re: Maska antysmogowa - moda czy konieczność?

Pisanie by Andzia Czw Lut 08, 2018 10:09 am

Ja uważam, że niestety nie jest to moda. A szkoda. O wiele bardziej wolałabym aby tak było. Niestety powietrze w Polskich miasta wcale nie mają tak dobrej jakości powietrza. W wakacje tak się tego nie odczuwa jak zimą. Patrząc na raport smogowy człowiek jest przerażony. Z resztą chodząc po Krakowie czuć różnicę przy naprawdę złej jakości powietrza. Od razu się gorzej oddycha. Powietrze niestety wpływa na nasze samopoczucie oraz na zdrowie fizyczne. Przebywanie w mieście czy obszarze gdzie smog jest na wysokim poziomie można nabawić się wielu chorób dróg oddechowych. Dlatego takie maski są już niestety koniecznością. Moim zdaniem powinno się przeciwdziałać smogowi. I na przykład dołożoną przez nas cegiełką w pomocy w walce ze smogiem może być zmiana ogrzewania. Pompy ciepła z https://www.hewalex.pl/ są bardzo skuteczne jeśli chodzi o ogrzewanie domu oraz do tego są także przyjazne środowisku. I wcale nie jest tak, że jeden dom nie robi różnicy. Bo na pewno tak myśli ponad połowa osób. Ale jak to się mówi grosz do grosza....

Andzia

Liczba postów : 26
Join date : 09/11/2017

Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach