Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jakie okna wybrać

5 posters

Go down

Jakie okna wybrać  Empty Jakie okna wybrać

Pisanie by Kasicia Pią Lip 21, 2017 2:27 pm

brałaś pod uwagę okna energooszczędne. Kraków to miasto w którym spotkałem się z takimi oknami. O ile się nie mylę to tutaj http://naszeokna.com/okna-energooszczedne-bluevolution-82-ad/ , mają własnie takie okna. To inwestycja na przyszłość , bo nie będziesz musiał wydawać tyle na ogrzewanie

Kasicia

Liczba postów : 556
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Jakie okna wybrać  Empty Re: Jakie okna wybrać

Pisanie by zawaq Wto Mar 29, 2022 7:07 pm

Okna tego typu też mamy u siebie. Kupiliśmy je z firmy KAMA System w Kamiennej Górze, to porządne okna z dobrymi parametrami cieplnymi, izolacją cieplną i akustyczną. U nich nie tylko kupiliśmy okna, ale też zatrudniliśmy ich ekipę do montażu okien. Okna zainstalowali bardzo dobrze, wszystko wykonali rzetelnie, terminowo, całość wyszła w korzystnej cenie.


zawaq

Liczba postów : 36
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Jakie okna wybrać  Empty Re: Jakie okna wybrać

Pisanie by balbek Pią Kwi 01, 2022 12:31 pm

My się zdecydowaliśmy na okna pcv z MAXHANDEL. Oni tam nam pomogli wybrać odpowiedni model na nasz budżet. I faktycznie, okna się sprawdzają: są szczelne, mają dobre parametry izolacyjne, cicho i bezproblemowo chodzą. A do tego kupiliśmy je w atrakcyjnej cenie i nasze zamówienie zostało sprawnie zrealizowane.

balbek

Liczba postów : 2
Join date : 01/04/2022

Powrót do góry Go down

Jakie okna wybrać  Empty Re: Jakie okna wybrać

Pisanie by mimilopez Czw Maj 26, 2022 7:00 pm

Ja przy remoncie zainwestowałam w wymianę okien i też długo zastanawiałam się jakie wybrać. Na szczęście na pomoc przyszedł mi doradca z Oktom https://www.oktom.com.pl/oferta . Rozmawialiśmy dużo o plusach i minusach okien PCV i aluminiowych. Ponieważ ogrzewanie z roku na rok jest coraz droższe, a zimy coraz dłuższe- zdecydowałam się na PCV. Ale oferta była tak ogromna, że kolejną godzinę wybierałam wzór i kolor. Jestem bardzo zadowolona, ponieważ, zamówienie i montaż były bardzo szybkie i przyjemne, a ja mogę się teraz cieszyć nowymi oknami!

mimilopez

Liczba postów : 3
Join date : 26/05/2022

Powrót do góry Go down

Jakie okna wybrać  Empty Re: Jakie okna wybrać

Pisanie by designbymar Pon Maj 30, 2022 10:18 am

U mnie w domu zdecydowaliśmy się na okna aluminiowe od Alumex https://www.alumex.pl/pl/okna-aluminiowe i nie żałuję! Okna są bardzo wytrzymałe i szczelne. Do tego są energooszczędne więc liczę na mniejsze używanie ogrzewania zimą. Zamówienie i montaż były bardzo sprawne i bezproblemowe, a wybór też był ogromny!

designbymar

Liczba postów : 4
Join date : 19/05/2022

Powrót do góry Go down

Jakie okna wybrać  Empty Re: Jakie okna wybrać

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach