Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Meble kuchenne na wymiar?

+7
Kurara
karolciaka
jakub520
Symbik3
Kasicia
Halinka
Celina3
11 posters

Go down

Meble kuchenne na wymiar? Empty Meble kuchenne na wymiar?

Pisanie by Celina3 Sob Cze 14, 2014 6:23 pm

Meble kuchenne na wymiar - czy opłaca się w coś takiego inwestować?
Naprawdę tak dobrze się sprawdzają?

Celina3

Liczba postów : 83
Join date : 05/04/2014

Powrót do góry Go down

Meble kuchenne na wymiar? Empty Re: Meble kuchenne na wymiar?

Pisanie by Halinka Pon Lut 23, 2015 6:29 pm

A mi bardzo sie ten pomysł podoba.

Halinka

Liczba postów : 32
Join date : 23/01/2015

Powrót do góry Go down

Meble kuchenne na wymiar? Empty Re: Meble kuchenne na wymiar?

Pisanie by Kasicia Sro Gru 20, 2017 12:12 pm

Jak robić kuchnie to już na całego. Pomyśl też o wymianie baterii na nową. Bo pozniej po remoncie też pewnie bedziesz musiala to zrobić. Popatrz sobie tutaj https://www.kludi.com/pl/produkty/kuchnia/ za świetnymi bateriami.

Kasicia

Liczba postów : 556
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Meble kuchenne na wymiar? Empty Re: Meble kuchenne na wymiar?

Pisanie by Symbik3 Czw Gru 28, 2017 10:43 am

Jak szukacie mebli kuchennych na wymiar to meble kuchenne w Pruszkowie w firmie Jago Kuchnie mają naprawdę fajne. Ja wychodze z założenia, że lepiej raz zainwestować w kuchnię, a mieć porządnie zrobiona i na lata. No i co najważniejsze - dostosowaną do nas.

Symbik3

Liczba postów : 13
Join date : 27/12/2017

Powrót do góry Go down

Meble kuchenne na wymiar? Empty Re: Meble kuchenne na wymiar?

Pisanie by jakub520 Pią Sty 26, 2018 2:29 pm

Uważam, że po meble na wymiar dobrze jest sięgać w ostateczności. Gotowe zestawy również są w porządku. Świetne meble produkuje producent mebli kuchennych Lupus ECO. Cieszą się świetną jakością wykonania i oryginalnym wyglądem.


Ostatnio zmieniony przez jakub520 dnia Wto Sty 30, 2018 5:17 pm, w całości zmieniany 1 raz

jakub520

Liczba postów : 20
Join date : 17/12/2017

Powrót do góry Go down

Meble kuchenne na wymiar? Empty Re: Meble kuchenne na wymiar?

Pisanie by karolciaka Pon Sty 29, 2018 10:59 am

Ja zdecydowalabym sie na meble na wymiar dopiero w momencie, kiedy standardowe nie wchodzilyby w gre. Nie wiem po co mialabym sobie dokladac wydatkow bez potrzeby Wink U mnie na szczescie kuchnia jest bardzo ustawna, dlatego moglam wybrac standardowe wymiary i zdecydowalam sie na serie qubik w salonie agata, bo dawali gwarancje dostawy w trakcie 7 dni Smile No i super, udalo sie bez problemow, po tygodniu kuchnie mielismy juz zmontowana i moglismy sie meblami zaczac cieszyc Smile

karolciaka

Liczba postów : 46
Join date : 22/11/2017

Powrót do góry Go down

Meble kuchenne na wymiar? Empty Re: Meble kuchenne na wymiar?

Pisanie by Kurara Czw Gru 27, 2018 1:12 pm

Pewnie, że warto inwestować w meble na wymiar, zawsze można wtedy wszystko idealnie dopasować, uwzględnić swoje indywidualne potrzeby i przyzwyczajenia. Wiem, że fajne zestawy mają w Stolkarze.

Kurara

Liczba postów : 10
Join date : 30/05/2018

Powrót do góry Go down

Meble kuchenne na wymiar? Empty Re: Meble kuchenne na wymiar?

Pisanie by moniaczka Pon Mar 14, 2022 9:39 pm

Ja robiłam meble kuchenne na wymiar i jestem bardzo zadowolona. Trafiłam na mega rzetelną firmę, która poważnie traktuje swoich klientów. Jak coś to mogę polecić Eterno Kuchnie na Wymiar z Katowic. Mają głowy pełen pomysłów, robią fajne i praktyczne projekty. A meble są porządne!

moniaczka

Liczba postów : 3
Join date : 14/03/2022

Powrót do góry Go down

Meble kuchenne na wymiar? Empty Re: Meble kuchenne na wymiar?

Pisanie by magmusia Sro Maj 04, 2022 7:24 am

Wiele zalezy od tego czego oczekujesz od swoich mebli. Ja zdecydowalam sie nie wymieniac calych a jedynie same fronty, teraz mam od https://www.frontlinepolska.pl/ bo zalezalo mi na jakosci

magmusia

Liczba postów : 21
Join date : 27/04/2022

Powrót do góry Go down

Meble kuchenne na wymiar? Empty Re: Meble kuchenne na wymiar?

Pisanie by designbymar Czw Cze 02, 2022 8:45 pm

Do mebli na wymiar koniecznie trzeba dobrać odpowiedni blat- również na wymiar. Ja swój zamówiłam w Betonie Architektonicznym https://www.beton-architektoniczny.pl/oferta/blaty-kuchenne i nie żałuję. Postanowiłam zrezygnować z klasycznego granitu czy marmuru na rzecz betonu. Prezentuje się oszałamiająco, a jest tak samo wytrzymały jak kamień.

designbymar

Liczba postów : 4
Join date : 19/05/2022

Powrót do góry Go down

Meble kuchenne na wymiar? Empty Re: Meble kuchenne na wymiar?

Pisanie by dam1994 Pią Lut 17, 2023 10:21 am

Opłaca się inwestować. Ja parę lat temu już zrobiłem kuchnię na wymiar w firmie wojtas meble https://wojtas.bytom.pl Do dzisiaj kuchnia jest w naprawdę świetnym stanie. Nie zastanawiaj się i bierz na wymiar.

dam1994

Liczba postów : 1
Join date : 17/02/2023

Powrót do góry Go down

Meble kuchenne na wymiar? Empty Re: Meble kuchenne na wymiar?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach