Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Drewniane schody

4 posters

Go down

Drewniane schody  Empty Drewniane schody

Pisanie by Kasicia Sro Kwi 05, 2017 6:37 am

Macie w swoich domach drewniane schody? My jesteśmy w trakcie budowy i zastanawiam sie właśnie nad takimi schodami do domu. Widziałam tutaj http://artcorestudio.pl/schody kilka bardzo fajnych realizacji.

Kasicia

Liczba postów : 556
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Drewniane schody  Empty Re: Drewniane schody

Pisanie by ezila Czw Wrz 07, 2017 8:48 pm

Osobiście nie mam, ale brat ma takie i ładnie się prezentują. Co ciekawe wnętrze ma raczej w stylu minimalistycznym, więc zdziwniona byłam wyborem materiału, ale przełamał to kupując uchwyty do szkła na gigastal.pl i konstruując balustrady ze stali i szkła

ezila

Liczba postów : 22
Join date : 26/04/2017

Powrót do góry Go down

Drewniane schody  Empty Re: Drewniane schody

Pisanie by wtem Sro Maj 04, 2022 10:37 am

Mamy, było to strasznie drogie, fachowcy nieźle sobie za robociznę policzyli, więc o schody dbamy jak najlepiej. Kupiliśmy odpowiednie impregnaty do drewna z firmy ISKRA na Dolnym Śląsku, w Drołtowicach. Ogólnie w większość drewna na budowę naszego domu zaopatrzyliśmy sie w tym tartaku, tak akurat asortyment jest szeroki, a ceny mają przystępne, więc opłacało sie skorzystać z ich oferty.

wtem

Liczba postów : 27
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Drewniane schody  Empty Re: Drewniane schody

Pisanie by zawaq Czw Maj 26, 2022 9:31 am

Pięknie takie schody wyglądają, sami się na nie zdecydowaliśmy. Schody trzeba jednak zabezpieczyć, no i dobrze o nie zadbać. Tutaj przydadzą się różne środki do drewnianych powierzchni. My nasze kupiliśmy online, w bardzo fajnym sklepie internetowym madrona.pl. Jeżeli na serio rozważacie takie schody, to namiary na ten sklep się wam przydadzą, produkty do drewna mają wysokiej jakości.

zawaq

Liczba postów : 36
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Drewniane schody  Empty Re: Drewniane schody

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach