Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

zlewozmywak

4 posters

Go down

zlewozmywak Empty zlewozmywak

Pisanie by sarav Czw Gru 15, 2016 8:22 am

Jaki zlewozmywak najlepiej kupić?
Jedno czy dwukomorowy?

sarav

Liczba postów : 7
Join date : 21/10/2016

Powrót do góry Go down

zlewozmywak Empty Re: zlewozmywak

Pisanie by Luska00 Pią Gru 16, 2016 9:44 am

Naprawdę jest bardzo dużo różnych modeli zlewozmywaków.
Jak nie mogę się zdecydować co kupić, o wtedy zaglądam do specjalnego poradnika zakupowego.
Na temat zlewozmywaków piszą na http://www.budujesz.pl/wiadomosc/zlewozmywak-jak-wybrac-ktory-zlew-gospodarczy-jest-najlepszy/35/
Doradzają jaki zlewozmywak wybrać, jakie są rodzaje, na co zwrócić uwagę przy zakupie.Decyzja na temat jedno czy dwukomorowego zlewozmywaka zależy przede wszystkim od ilości osób korzystających z kuchni oraz od tego, czy korzysta się ze zmywarki.

Luska00

Liczba postów : 27
Join date : 23/05/2014

Powrót do góry Go down

zlewozmywak Empty Re: zlewozmywak

Pisanie by Kurara Czw Sty 31, 2019 2:41 pm

To zależy od tego, czy dużo gotujesz i czy masz zmywarkę. Przy dwukomorowym zlewozmywaku na pewno będzie Ci potrzebna bateria z wyciąganą wylewką, bez tego ani rusz - zerknij sobie na baterie Kludi https://www.kludi.com/pl/produkty/kuchnia/

Kurara

Liczba postów : 10
Join date : 30/05/2018

Powrót do góry Go down

zlewozmywak Empty Re: zlewozmywak

Pisanie by kinderka Nie Lut 17, 2019 11:44 am

Dokladnie wszystko jest kwestia tego w jaki sposob "pracujemy" u siebie na kuchni. U mnie w gre wchodzi tylko dwukomorowy. Mam duza rodzine i nie mamy zmywarki, takze niedzielne poobiednie relaksowanie spedzam w kuchni przy zmywaku. A ten mamy z salonów agata stalowy bo bardzo łatwo utrzymac go w czystosci i nie przesiaka zapachami

kinderka

Liczba postów : 12
Join date : 17/05/2018

Powrót do góry Go down

zlewozmywak Empty Re: zlewozmywak

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach