Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Przeprowadzka na wieś i nie mam tu księgowego

3 posters

Go down

Przeprowadzka na wieś i nie mam tu księgowego Empty Przeprowadzka na wieś i nie mam tu księgowego

Pisanie by Ala Pon Cze 13, 2016 8:15 pm

To spory kłopot ponieważ prowadzę firmę w domu, nikogo w tej okolicy nie znam i nie mam komu powierzyć prowadzenia dokumentów. Może podpowiecie jakieś skuteczne kursy, po których poradzę sobie sama z papierami?
Ala
Ala

Liczba postów : 91
Join date : 22/03/2014

Powrót do góry Go down

Przeprowadzka na wieś i nie mam tu księgowego Empty Re: Przeprowadzka na wieś i nie mam tu księgowego

Pisanie by Celina3 Sro Cze 15, 2016 6:58 am

Hm, znajdziesz w google na pewno..
podobnie jak niektóre fajne programy ułatwiające samodzielne prowadzenie ksiegowości online, jak ten: https://wfirma.pl/?ref=7f73920fca6766d95e51717061dc279c
Masz tam m.in narzędzia do rozliczania podatków, wystawiania faktur, wszystkie potrzebne dodatki kadrowo -płacowe, no i pomoc ekspertów księgowych w pakiecie.
Wydaje mi się, że warto skorzystac.

Celina3

Liczba postów : 83
Join date : 05/04/2014

Powrót do góry Go down

Przeprowadzka na wieś i nie mam tu księgowego Empty Re: Przeprowadzka na wieś i nie mam tu księgowego

Pisanie by Luska00 Sro Sie 24, 2016 6:08 pm

Dobry pomysł. Księgowość online jest coraz bardziej popularna

Luska00

Liczba postów : 27
Join date : 23/05/2014

Powrót do góry Go down

Przeprowadzka na wieś i nie mam tu księgowego Empty Re: Przeprowadzka na wieś i nie mam tu księgowego

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach