Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Krzyki czy Stare Miasto - gdzie lepiej mieszkanie we Wrocławiu?

5 posters

Go down

Krzyki czy Stare Miasto - gdzie lepiej mieszkanie we Wrocławiu? Empty Krzyki czy Stare Miasto - gdzie lepiej mieszkanie we Wrocławiu?

Pisanie by Ala Czw Maj 26, 2016 9:16 am

Krzyki czy Stare Miasto - gdzie lepiej kupić mieszkanie we Wrocławiu?
Ala
Ala

Liczba postów : 91
Join date : 22/03/2014

Powrót do góry Go down

Krzyki czy Stare Miasto - gdzie lepiej mieszkanie we Wrocławiu? Empty Re: Krzyki czy Stare Miasto - gdzie lepiej mieszkanie we Wrocławiu?

Pisanie by Doremifasolka Pią Maj 27, 2016 3:43 pm

Krzyki polecam:) Dział mieszkania Wrocław Krzyki.
Na Starym mieście ani auta nie zaparkujesz, bo wszedzie strefy jakieś bez ruchu, bo rynek blisko, imprezy koncerty itd, a z Krzyków do rynku rzut beretem, a cisza spokój, Sky Tower niedaleko.
Smile

Doremifasolka

Liczba postów : 78
Join date : 31/03/2014

Powrót do góry Go down

Krzyki czy Stare Miasto - gdzie lepiej mieszkanie we Wrocławiu? Empty Re: Krzyki czy Stare Miasto - gdzie lepiej mieszkanie we Wrocławiu?

Pisanie by Luska00 Sro Sie 24, 2016 6:04 pm

Pewnie że na Krzykach, najlepsza dzielnica WrocłĄWIA

Luska00

Liczba postów : 27
Join date : 23/05/2014

Powrót do góry Go down

Krzyki czy Stare Miasto - gdzie lepiej mieszkanie we Wrocławiu? Empty Re: Krzyki czy Stare Miasto - gdzie lepiej mieszkanie we Wrocławiu?

Pisanie by Dympax Sro Sty 25, 2017 1:04 pm

Ja kupiłam w Krzyki-Borek, bo tu https://vantage-sa.pl/inwestycje/mieszkaniowe/wroclaw.html znalazłam świetną ofertę mieszkania w przystępnej cenie. Przed chwila sprawdzałam i mają jeszcze wolne mieszkania więc jeśli zależy Ci na dobrym standardzie, dobrej lokalizacji i przystępnej cenie, to polecam zajrzeć na ich stronę. Śpiesz się, że bo z tego co się orientuje ten deweloper cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Dympax

Liczba postów : 15
Join date : 15/01/2017

Powrót do góry Go down

Krzyki czy Stare Miasto - gdzie lepiej mieszkanie we Wrocławiu? Empty Re: Krzyki czy Stare Miasto - gdzie lepiej mieszkanie we Wrocławiu?

Pisanie by megs Pią Cze 23, 2017 6:05 pm

Myślę że najlepsze będzie jednak to nowe osiedle co się teraz buduje przy starym młynie czyli Nowe Miasto Różanka, okolica świetna tam do rekreacji a komunikacja do centrum na tyle dobra że dojazd nie zajmie dużo czasu

megs

Liczba postów : 20
Join date : 21/06/2017

Powrót do góry Go down

Krzyki czy Stare Miasto - gdzie lepiej mieszkanie we Wrocławiu? Empty Re: Krzyki czy Stare Miasto - gdzie lepiej mieszkanie we Wrocławiu?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach