Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Duże kwiaty w ogrodzie: na skalnial, doniczka czy do gruntu?

4 posters

Go down

Duże kwiaty w ogrodzie: na skalnial, doniczka czy do gruntu? Empty Duże kwiaty w ogrodzie: na skalnial, doniczka czy do gruntu?

Pisanie by Ala Czw Maj 26, 2016 9:02 am

Duże kwiaty w ogrodzie: na skalniak, doniczka czy do gruntu?
Jak je najlepiej wyeksponować?
Ala
Ala

Liczba postów : 91
Join date : 22/03/2014

Powrót do góry Go down

Duże kwiaty w ogrodzie: na skalnial, doniczka czy do gruntu? Empty Re: Duże kwiaty w ogrodzie: na skalnial, doniczka czy do gruntu?

Pisanie by Doremifasolka Pią Maj 27, 2016 7:28 am

Wszystkie te pomysły są fajne:)
Co do doniczej, to ja lubię takie na duże kwiaty, jak tu http://ogrodosfera.pl/drewniana-donica-z-pergola-1200-x-550 - wtedy ładnie są podkreślone i nei trzeba się mocno schylać do ich pielenia, a małe to normalnie wsadzam w miejsca w gruncie i też jest ładnie:)

Doremifasolka

Liczba postów : 78
Join date : 31/03/2014

Powrót do góry Go down

Duże kwiaty w ogrodzie: na skalnial, doniczka czy do gruntu? Empty Re: Duże kwiaty w ogrodzie: na skalnial, doniczka czy do gruntu?

Pisanie by Kasicia Czw Maj 10, 2018 4:03 pm

Kwiaty to przede wszystkim nasiona. Żeby te nasiona dobrze rosły to musimy o nie odpowiednio zadbać. Szukałam informacji o dobrych nasionach i wtedy trafiłam na ten artykuł https://www.target.com.pl/porady-i-inspiracje/poradniki/jak-kupowac-nasiona/ . Nie miałam pojęcia na co trzeba zwrócić uwagę podczas zakupu takich nasion. teraz przynajmniej nie jest to juz dla mnie czarna magia.

Kasicia

Liczba postów : 556
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Duże kwiaty w ogrodzie: na skalnial, doniczka czy do gruntu? Empty Re: Duże kwiaty w ogrodzie: na skalnial, doniczka czy do gruntu?

Pisanie by robo Czw Cze 02, 2022 12:41 pm

Mamy skalniaki, ale to przy skarpie, na samym krańcu naszego ogrodu, przy płocie, ale większość kwiatów mamy po prostu w gruncie, w przeznaczonych na to miejscach, to dobrze wygląda, no i nam się sprawdza. Kwiaty ogrodowe kupiliśmy z firmy Ogród z Pasją z Kostrzyna nad Odrą, oni mają ogromny wybór różnego rodzaju roślin, no i ceny mają przystępne, nie przepłaciliśmy, a wszystko się ładnie przyjęło i dobrze rośnie.

robo

Liczba postów : 27
Join date : 06/04/2022

Powrót do góry Go down

Duże kwiaty w ogrodzie: na skalnial, doniczka czy do gruntu? Empty Re: Duże kwiaty w ogrodzie: na skalnial, doniczka czy do gruntu?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach