Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jaka lampa?

5 posters

Go down

Jaka lampa?  Empty Jaka lampa?

Pisanie by Halinka Sro Wrz 30, 2015 10:03 am

Zastanawiam sie jakie lampy do salonu były by najbardziej odpowiednie. Szukam takich oryginalnych rozwiązań, które będą przede wszystkim zaskakiwały moich gości.

Halinka

Liczba postów : 32
Join date : 23/01/2015

Powrót do góry Go down

Jaka lampa?  Empty Re: Jaka lampa?

Pisanie by Kasicia Pon Kwi 09, 2018 2:44 pm

Interesuje Cię wisząca lampa czy raczej coś co bedzie stało w rogu i wieczorami dawało nastrojowe światło? Bo widzialam, że tutaj www.kanluxforhome.pl mają świetne lampy. Mam w domu kilka produktów też firmy i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością i trwałością.

Kasicia

Liczba postów : 556
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Jaka lampa?  Empty Re: Jaka lampa?

Pisanie by kinderka Pon Maj 21, 2018 8:02 pm

Hahaha rozwiązania, które będą zaskakiwały gości... może coś w tym stylu https://www2.meethue.com/pl-pl Sporo możliwości no i ogromna wygoda. To coś w rodzaju sterowania światłem. Własnie to przerabiamy u nas jakoś od kwiednia bodajże. Najlepsze są wieczory - bo mozna stworzyć niezły klimat czy to imprezowy czy bardziej intymny. Jak ostatnio robilismy impreze to nawet mąż ogarnał funkcję zgrania światła z rytmem muzyki. Uwierz że w ten sposób jak najbardziej mozna zaskoczyć swoich gości ;p

kinderka

Liczba postów : 12
Join date : 17/05/2018

Powrót do góry Go down

Jaka lampa?  Empty Re: Jaka lampa?

Pisanie by magmusia Sro Sie 03, 2022 4:16 pm

moze tutaj jakas wpadnie ci w oko? ja jestem bardzo na TAK https://oswietlenie-sklep.pl/lampa-wiszaca-dorado-light-prestige-p-6452.html

magmusia

Liczba postów : 21
Join date : 27/04/2022

Powrót do góry Go down

Jaka lampa?  Empty Re: Jaka lampa?

Pisanie by MilenaRoztocka Czw Sie 25, 2022 3:29 pm

Ciekawe propozycje.

MilenaRoztocka

Liczba postów : 7
Join date : 25/08/2022

Powrót do góry Go down

Jaka lampa?  Empty Re: Jaka lampa?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach