Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Co na ściany ?

3 posters

Go down

Co na ściany ?  Empty Co na ściany ?

Pisanie by Kasicia Wto Maj 22, 2018 11:03 am

Od dłuższego czasu mnie bardzo interesuje fotoobraz. Widziałam taki u mojej znajomej ale jej szybko wyblakł. Dlatego też ja szukam takiej firmy która takie obrazy wykonuje w bardzo dobrej jakości. Na internecie ofert znalazłam wiele ale dopiero tutaj http://fotoobrazyinfo.pl/ udało mi się znaleźć firmę która wykonuje obrazy na dobrej jakości płótnie i mam pewność że nic się z nim nie stanie nawet po dłuższym czasie wiszenia na ścianie

Kasicia

Liczba postów : 556
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Co na ściany ?  Empty Re: Co na ściany ?

Pisanie by kinderka Wto Cze 12, 2018 5:32 pm

A duży bedzie ten fotoobraz? Wiesz co bo ja w sumie tez zawsze chcialam cos takiego sobie wrzucic na sciane albo tez fototapete na jedna cala strone, ale natchneli mnie do zmiany znajomi. Maja u siebie na calej sciance od kuchni w salonie deski z pakobud.com.pl odgradzane co jakis czas wstawkami ze zdjec. Świetnie to wyglada bo raz ze maja niesamowoita pamiatkie ktora na stale jest z nimi to tez te palety daja swietny klimat zwlaszcza wieczorem jak je sobie podswietla

kinderka

Liczba postów : 12
Join date : 17/05/2018

Powrót do góry Go down

Co na ściany ?  Empty Re: Co na ściany ?

Pisanie by strasznababa Pią Mar 29, 2019 7:11 pm

fototapeta taak!!! jak najbardziej! polecam Wink jestesmy swiezo po remoncie z mezem, spodziewamy sie dzidziusia, kupilismy mieszkanie, no i pamietam ze od zawsze chcialam miec w sypialni fototapete, teraz moglam to moje marzenie spelnic, naszukalismy sie, nie powiem, bo zalezało nam na bardzo dobrej jakosci, no i zeby było w czym wybierac, w koncu trafilismy tutaj https://www.dekowizja.pl/fototapety wybralismy piekna fototapete, jestem mega zadowolona bo sypialnia prezentuje sie swietnie!

strasznababa

Liczba postów : 14
Join date : 06/05/2018

Powrót do góry Go down

Co na ściany ?  Empty Re: Co na ściany ?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach