Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jeden krem na różne problemy ze skórą?

5 posters

Go down

Jeden krem na różne problemy ze skórą? Empty Jeden krem na różne problemy ze skórą?

Pisanie by nimfalesna Pon Lut 26, 2018 1:09 pm

Szukam jakichś kosmetyków, które dobrze radzą sobie z problematyczną skórą.
Tutaj https://puderek.com.pl/kremy-do-twarzy/6256-mizon-black-snail-all-in-one-cream-wielofunkcyjny-krem-ze-sluzem-slimaka-afrykanskiego-75-ml.html widziałam taki krem do twarzy ze śluzem ślimaka.
No i on jest właśnie taki wielofunkcyjny.
Myślicie, że się nada?
Może ktoś poleci też jakieś inne?

nimfalesna

Liczba postów : 104
Join date : 16/04/2014

Powrót do góry Go down

Jeden krem na różne problemy ze skórą? Empty Re: Jeden krem na różne problemy ze skórą?

Pisanie by karolciaka Nie Lip 15, 2018 2:10 pm

wiesz co, ja przy problemach ze skora - mam azs - uzywam wlasciwie tylko takich serii kosmetykow przeznaczonych dla atopowcow. Teraz szczegolnie dobrze sie u mnie sprawdza latopic Smile Zaczelam tej serii uzywac odkad moja corcia odziedziczyla po mnie ta chorobe. pani doktor pediatra polecila mi te kosmetyki dla malej i tak dobrze sie sprawdzaja ze sama zaczelam uzywac

karolciaka

Liczba postów : 46
Join date : 22/11/2017

Powrót do góry Go down

Jeden krem na różne problemy ze skórą? Empty Re: Jeden krem na różne problemy ze skórą?

Pisanie by Matylda Czw Lip 19, 2018 10:33 am

Najlepszy jest( chyba na każdy problem skórny) cetaphil da ultra ja go stosowałam na trądzik i później jak z trądziku się wyleczyłam, to pomagał mi właśnie na suchą skórę. Przy nim moja skóra jest zawsze pięknie nawilżona, ładna i promienna Smile
Matylda
Matylda

Liczba postów : 8
Join date : 19/07/2018

Powrót do góry Go down

Jeden krem na różne problemy ze skórą? Empty Re: Jeden krem na różne problemy ze skórą?

Pisanie by megs Czw Sie 23, 2018 2:18 pm

Ja używam tego masła http://freshandnatural.pl/pl/naturalne-balsamy-i-masla-do-ciala/kompleksowa-pielegnacja-bogate-maslo-do-ciala i ono świetnie się sprawdza w pielęgnacji całego ciała, można używać go jako balsam ale również świetnie się sprawdzi jako odzywka do włosów

megs

Liczba postów : 20
Join date : 21/06/2017

Powrót do góry Go down

Jeden krem na różne problemy ze skórą? Empty Re: Jeden krem na różne problemy ze skórą?

Pisanie by magmusia Nie Wrz 04, 2022 1:52 pm

sa takie Smile np olejek busajna z pachnacej krainy Very Happy

magmusia

Liczba postów : 21
Join date : 27/04/2022

Powrót do góry Go down

Jeden krem na różne problemy ze skórą? Empty Re: Jeden krem na różne problemy ze skórą?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach