Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Przytulne wnętrze

4 posters

Go down

Przytulne wnętrze  Empty Przytulne wnętrze

Pisanie by Kasicia Pią Lut 09, 2018 2:35 pm

Bardzo chciałam mieć przytulne wnętrze, okazało się jednak dla mnie to bardzo trudne, o kwiaty nie umiem zbytnio dbac więc szukałam innego rozwiązania. Trafiłam wtedy na https://sztuczne-rosliny.pl/kategoria-produktu/aranzacje-kwiatow-sztucznych/ udało mi się znaleźć tam kilka bardzo fajnych kwiatów i skomponowałam ciekawe dekoracje.

Kasicia

Liczba postów : 556
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Przytulne wnętrze  Empty Re: Przytulne wnętrze

Pisanie by jakub520 Czw Maj 31, 2018 1:05 pm

W sypialni przede wszystkim musi być przytulnie, dużo dają dodatki ale też trzeba pamiętać o dobrym materacu. Producent https://materacyk.pl/ am bogatą ofertę, wyposażyłem cały dom wich materace i polecam, jakość bardzo dobra.

jakub520

Liczba postów : 20
Join date : 17/12/2017

Powrót do góry Go down

Przytulne wnętrze  Empty Re: Przytulne wnętrze

Pisanie by lukaszglinek Wto Wrz 04, 2018 4:08 pm

Na swoim będę miał!

lukaszglinek

Liczba postów : 3
Join date : 04/09/2018

Powrót do góry Go down

Przytulne wnętrze  Empty Re: Przytulne wnętrze

Pisanie by kinderka Czw Wrz 13, 2018 8:20 pm

Klimat musi być - zwłaszcza w sypialni ;p Ale tak jak piszecie wygodne łózko to chyba pierwsza rzecz jaka trzeba kupic do sypialni. My akurat mamy łózko kontynentalne z salonów agata. Wczesniej za kazdym razem zmienialismy tylko materac bo stelaz jakos zawsze byl w dobrym stanie, ale po slubie przydalo sie zainwestowac w porzadne łoże malżeńskie Wink

kinderka

Liczba postów : 12
Join date : 17/05/2018

Powrót do góry Go down

Przytulne wnętrze  Empty Re: Przytulne wnętrze

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach