Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Dekoracja wnętrza

3 posters

Go down

Dekoracja wnętrza  Empty Dekoracja wnętrza

Pisanie by Kasicia Pią Wrz 29, 2017 1:46 pm

Zastanawiam się co mogłoby okazać się ciekawą dekoracją wnętrza. Dodatki do domów są różne i nie wiem na co mam się zdecydować. Znajoma mówiła, żebym poszukała jakiegoś obrazu. Spodobało mi się tutaj https://www.mixgallery.pl/obrazy-cat-50 kilka obrazów ale nie wiem na który się zdecydować. Myślicie, że to fajne dodatki ?

Kasicia

Liczba postów : 556
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Dekoracja wnętrza  Empty Re: Dekoracja wnętrza

Pisanie by Andzia Sro Lis 22, 2017 8:16 am

Po przeczytaniu https://kratki.com/pl/aranzacja-pokoju-z-kominkiem-naroznym/ doszłam do wniosku, że kominki są taka niebanalną i ciekawą dekoracją wnętrz. Oczywiście pełnią jeszcze masę innych funkcji, ale rozpatrując tą tylko dekoracyjną ich stronę można rzecz, że prezentuje się ona naprawdę dobrze i ciekawie. A biorąc jeszcze pod uwagę, to ile tak naprawdę jest różnorodnych ofert kominków. I mówię tu tylko o formach zewnętrznych. To każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Bardzo mi spodobały propozycję na aranżację z narożnym kominkiem, szczególnie, że on nie przygniata pomieszczenia, ale nadaje mu tej przestrzeni i ociepla wnętrze

Andzia

Liczba postów : 26
Join date : 09/11/2017

Powrót do góry Go down

Dekoracja wnętrza  Empty Re: Dekoracja wnętrza

Pisanie by karolciaka Nie Lis 26, 2017 2:25 pm

My wlasnie wybralismy takie grafiki w salonie Agata Smile udalo nam sie je dostac w outlecie w katowicach Smile naprawde swietnie sie prezentuja, a do tego wygladaja jak malowane Smile

karolciaka

Liczba postów : 46
Join date : 22/11/2017

Powrót do góry Go down

Dekoracja wnętrza  Empty Re: Dekoracja wnętrza

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach