Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Z jakiego materiału mocna tapicerka na meble?

5 posters

Go down

Z jakiego materiału mocna tapicerka na meble? Empty Z jakiego materiału mocna tapicerka na meble?

Pisanie by Celina3 Sro Wrz 17, 2014 8:10 am

Z jakiego materiału powinna być wykonana mocna tapicerka na meble?
Szukam mebli tapicerowanych, ale takich, które nie rozlecą się po jednym sezonie i których tapicerka się szybko nie przetrze.
Na co mam zwracac uwagę w czasie zakupów?

Celina3

Liczba postów : 83
Join date : 05/04/2014

Powrót do góry Go down

Z jakiego materiału mocna tapicerka na meble? Empty Re: Z jakiego materiału mocna tapicerka na meble?

Pisanie by Doremifasolka Pią Wrz 19, 2014 9:20 am

Ja bym patrzyła już po samym dotyku, żeby to było coś mocnego, a nie tkanina taka całkiem delikatniutka.
Jak masz gdzieś w okolicy salon Black Red White to do nich zajrzyj, mają dużo mebli tapicerowanych, na stronie w sieci też: http://www.brw.com.pl/meble_tapicerowane/?m=3,pokoj-dzienny - a teraz mają jeszcze parę dni zniżkę 10% i raty bez oprocentowania. Ja mam od nich narożnik tapicerowany - genialnie się sprawdza.

Doremifasolka

Liczba postów : 78
Join date : 31/03/2014

Powrót do góry Go down

Z jakiego materiału mocna tapicerka na meble? Empty Re: Z jakiego materiału mocna tapicerka na meble?

Pisanie by zawaq Czw Mar 03, 2022 12:22 pm

My wybieramy pikowane

zawaq

Liczba postów : 36
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Z jakiego materiału mocna tapicerka na meble? Empty Re: Z jakiego materiału mocna tapicerka na meble?

Pisanie by mocarz12 Pią Kwi 01, 2022 12:22 pm

Ja to w tej kwestii zdałem się na profesjonalistów. Nie znam się szczególnie na materiałach czy robieniu mebli, ale znajoma poleciła mi meble tapicerowane od Meblar. Sama je ma i chwaliła je z jakość. I faktycznie, wszystko jest tak jak powinno być Smile Mam od nich kanapę https://www.meblar.com.pl/meble-tapicerowane/kanapy/ i prezentuje się ona bardzo fajnie, a przy tym materiał jest naprawdę spoko. Mamy ją już ponad 2 lata i w zasadzie nie widać na niej śladów użytkowania.

mocarz12

Liczba postów : 2
Join date : 01/04/2022

Powrót do góry Go down

Z jakiego materiału mocna tapicerka na meble? Empty Re: Z jakiego materiału mocna tapicerka na meble?

Pisanie by designbymar Sro Maj 25, 2022 7:19 am

Ja uważam, że meble tapicerowane muszą być trwałe i przyjemne w dotyku, do tego dobrze by było, żeby były solidnie wykonane, dlatego do swojego salonu wybrałam kanapę od Meble-Targowa https://www.meble-targowa.pl/meble-tapicerowane Wizyta w salonie była bardzo przyjemna, mają duży wybór i świetnych fachowców, którzy bardzo cierpliwie odpowiadali na moje wszystkie pytania. Nie było też problemu z dostarczeniem i złożeniem mebli. Jestem bardzo zadowolona z jakości kanapy.

designbymar

Liczba postów : 4
Join date : 19/05/2022

Powrót do góry Go down

Z jakiego materiału mocna tapicerka na meble? Empty Re: Z jakiego materiału mocna tapicerka na meble?

Pisanie by zawaq Sro Cze 08, 2022 11:46 am

Na pewno nie wybieraj "skóry ekologicznej", to chwila moment się przeciera i wygląda tragicznie. My tapicerowane meble kupiliśmy w sklepie internetowym Villa Point, oni mają produkty bardzo dobrej jakości z wysokiej klasy materiałów. Ta tapicerka jest przyjemna w dotyku, nie dzieje się z nią absolutnie nic złego, wciąż wygląda tak samo dobrze, jak w dniu, gdy nam ją dostarczono, polecam.

zawaq

Liczba postów : 36
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Z jakiego materiału mocna tapicerka na meble? Empty Re: Z jakiego materiału mocna tapicerka na meble?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach