Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Projekt domu energooszczędnego

4 posters

Go down

Projekt domu energooszczędnego Empty Projekt domu energooszczędnego

Pisanie by Doremifasolka Sro Cze 18, 2014 8:17 am

Projekt domu energooszczędnego - co taki projekt powinien uwzględniać i jak wybrać, żeby potem przy budowie domu zaoszczędzić trochę i nie ładować grubych setek tysiecy w same instalacje, które się zwrócą po 30 latach...?

Doremifasolka

Liczba postów : 78
Join date : 31/03/2014

Powrót do góry Go down

Projekt domu energooszczędnego Empty Re: Projekt domu energooszczędnego

Pisanie by Celina3 Czw Cze 19, 2014 8:07 am

Wydaje mi się, że bardzo fajnie zasady tworzenia energooszczędnych domów opisano tutaj: http://www.dobredomy.pl/projekty/domy-energooszczedne - tam u góry przed projektami domów jest kilka zdań w których chyba zawiera się meritum rzeczy, które w budowie domu powinny być uwzględnione, żeby można go było nazwać energooszczędnym

Przejrzyj koniecznie:)

Celina3

Liczba postów : 83
Join date : 05/04/2014

Powrót do góry Go down

Projekt domu energooszczędnego Empty Re: Projekt domu energooszczędnego

Pisanie by Halinka Pią Lis 13, 2015 6:42 pm

Widzę, że MG Projekt się rozkręca z tymi promocjami. Ale to fajnie. JA jeszcze projektu nie zamawiam, bo mąż sie ciągle wacha nad 2 projektami.... Dla tych ktorzy tez sie zastanawiają niech spojrza na fajna promocje http://www.mgprojekt.com.pl/jesienna-promocja

Halinka

Liczba postów : 32
Join date : 23/01/2015

Powrót do góry Go down

Projekt domu energooszczędnego Empty Re: Projekt domu energooszczędnego

Pisanie by Kasicia Nie Paź 23, 2016 3:05 pm

Budowa domu to przede wszystkim ciekawy projekt. Ale żeby wybrać ten jeden konkrety to trzeba sie sporo naszukać. Ja rozglądając się za projektami trafiłam na tą strone www.mgprojekt.com.pl , okazało się że mają tam wile ciekawych propozycji.

Kasicia

Liczba postów : 556
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Projekt domu energooszczędnego Empty Re: Projekt domu energooszczędnego

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach