Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Aranżacja sypialni

4 posters

Go down

Aranżacja sypialni  Empty Aranżacja sypialni

Pisanie by Kasicia Sob Lis 26, 2016 6:00 pm

Zdecydowanie nie wyobrażam sobie sypialni bez dywanu. Chyba sporo osób już z tego rezygnuje ale jednak stawanie rano na zimną podłogę to nie jest to czego szukam. Chcemy teraz wyremontować naszą sypialnie i ja za dywanami rozglądam się tutaj http://sklep24.dywanywitek.pl/dzial-dywanow,122.html. Moze dlatego że wybór jest największy i ceny korzystne.

Kasicia

Liczba postów : 556
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Aranżacja sypialni  Empty Re: Aranżacja sypialni

Pisanie by lingmulf Czw Kwi 20, 2017 10:19 am

Ja chciałbym mieć taki niewielki włochaty dywan. Takie na cały pokój mi sie nie podobają

lingmulf

Liczba postów : 7
Join date : 20/04/2017

Powrót do góry Go down

Aranżacja sypialni  Empty Re: Aranżacja sypialni

Pisanie by Dympax Czw Maj 11, 2017 10:19 am

A ja nie wyobrażam sobie aranżacji sypialni bez ciekawych dodatków wiszących na ścianie i leżących na podłodze. Samemu ciężko jest dobrać idealnie pasujące dodatki dlatego ja przy remoncie swojego mieszkania wynajęłam firmę http://morphostudio.pl Projektant zaproponuje Ci rozwiązania, o których nigdy sama byś nie pomyślała, a także takie, które będą równie dobrze prezentowały się za 5 czy 10 lat. Nie chodzi o odwzorowanie obecnej mody i trendów, ale o ponadczasowy, dobry design.

Dympax

Liczba postów : 15
Join date : 15/01/2017

Powrót do góry Go down

Aranżacja sypialni  Empty Re: Aranżacja sypialni

Pisanie by julie8 Czw Cze 30, 2022 5:04 pm

Ja mam w oknach w sypialni plisy okienne Nafi Smile Fajnie się sprawdzają. Bardzo dobrze zatrzymują dopływ światła, są pod tym względem bardzo szczelne. Do tego łatwo dbać o ich czystość i się tak nie kurzą jak firany i zasłony Wink

julie8

Liczba postów : 4
Join date : 29/06/2022

Powrót do góry Go down

Aranżacja sypialni  Empty Re: Aranżacja sypialni

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach