Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

O czym pamiętać przy budowie

3 posters

Go down

O czym pamiętać przy budowie  Empty O czym pamiętać przy budowie

Pisanie by Kasicia Nie Paź 23, 2016 3:00 pm

Pod czas budowy trzeba pamiętać o tak wielu rzeczach, że czasem zastanawiam sie skąd tą wiedzę brać. Dlatego gdy teraz jestem jeszcze przed budowa staram sie swoją wiedze poszerzyć o artykuły na takich blogach http://www.mgprojekt.com.pl/blog/ . Tam przynajmniej wiele rzeczy bardzo jasną potrafią wytłumaczyć.

Kasicia

Liczba postów : 556
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

O czym pamiętać przy budowie  Empty Re: O czym pamiętać przy budowie

Pisanie by Andzia Sro Gru 06, 2017 10:54 am

Jeśli chodzi o budowę domu to niestety trzeba pamiętać o wielu rzeczach. Moim zdaniem nawet o większości tych rzeczy powinno się pamiętać, nawet zaplanować na poziomie powstawania projektu domu czy nawet zwrócić na nie uwagę przy kupowaniu tego projektu. A potem jak już ma się taki projekt to na pewno przy budowie się o niczym nie zapomni, bo buduje sie według tego projektu. Dobrze by było nawet już w czasie tworzenia projektu planować jak się urządzi dom. A dlaczego? Bo na przykład jak salon będzie w stylu skandynawskim to dobrze by było gdyby w takim mieszkaniu pojawił się kominek, który jest w sumie nieodłącznym elementem tego stylu wykorzystywanego w salonie. A wtedy warto połączyć funkcje ozdobną, wypoczynkową oraz cieplną tego kominka. Czyli czy aby nie spowodować aby paląc w kominku nie ogrzewał on przy okazji całe domu. Na http://www.aranzowanie-wnetrz.pl/ są wpisane dość rzetelnie wszystkie wady i zalety takiego ogrzewania.

Andzia

Liczba postów : 26
Join date : 09/11/2017

Powrót do góry Go down

O czym pamiętać przy budowie  Empty Re: O czym pamiętać przy budowie

Pisanie by Mintaj17 Pią Gru 08, 2017 7:46 am

Ja ze swojej strony mogę jeszcze podpowiedzieć, że warto starać się o ubezpieczenie domu w trakcie budowy. Wiecie, strzeżonego Pan Bóg strzeże, a nigdy nie wiadomo, co może się stać. Na przykład mojej koleżance ktoś włamał się na budowę i skradł część materiałów budowlanych. Nie była ubezpieczona, więc nie miała szans na odszkodowanie

Mintaj17

Liczba postów : 7
Join date : 08/12/2017

Powrót do góry Go down

O czym pamiętać przy budowie  Empty Re: O czym pamiętać przy budowie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach