Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Pomoc projektanta wnętrz

3 posters

Go down

Pomoc projektanta wnętrz  Empty Pomoc projektanta wnętrz

Pisanie by Kasicia Pon Paź 03, 2016 10:55 am

Niestety nie zawsze sami mamy pomysły na to jak zaaranżować wnętrze. Dlatego też w takich przypadkach warto pomyśleć o projektancie wnętrz. Wtedy przynajmniej będziesz mieć pewność , że wszystko będzie wykonane z głową i przemyślane tak by do siebie pasowało i tworzyło ciekawą całość. Z konkretniejszych firm zajmujących się projektowaniem wnętrz to ta http://www.ideaspace.pl/category/mieszkalne/ ma bardzo interesujące projekty. Mi to co tworzą bardzo się spodobało.

Kasicia

Liczba postów : 556
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Pomoc projektanta wnętrz  Empty Re: Pomoc projektanta wnętrz

Pisanie by Andzia Pon Sty 22, 2018 11:45 am

W sumie się z tobą zgodzę, że rzadko kiedy ma się pomysł od A do Z jak urządzić pomieszczenia, ale po to są te wszystkie inspiracje w sklepach i na różnych stronach. Ostatnio w modzie są kominki w domu. Ale aby mieć komi nek to trzeba mieć dostęp do przewodów kominowych. A będąc a temacie kominów to warto zamiast komina murowanego mieć taki system kominowy z http://www.systemykominowe.pl/ . Jest to rozwiązanie powszechnie stosowane w budownictwie mieszkalnym. Właśnie ze względu na jego liczne zalety, które bardzo przewyższają tradycyjne murowane kominy.

Andzia

Liczba postów : 26
Join date : 09/11/2017

Powrót do góry Go down

Pomoc projektanta wnętrz  Empty Re: Pomoc projektanta wnętrz

Pisanie by jakub520 Czw Lut 01, 2018 1:40 pm

Ja na szczęście nie mam tego problemu - moja dziewczyna jest dekoratorką wnętrz. Pamiętam że jak się poznaliśmy na kochaj.pl i przeczytałem to u niej na profilu poczułem ulgę że nasze mieszkanie nie będzie nudnie urządzone Laughing

jakub520

Liczba postów : 20
Join date : 17/12/2017

Powrót do góry Go down

Pomoc projektanta wnętrz  Empty Re: Pomoc projektanta wnętrz

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach