Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

W czym przechowujecie w ogrodzie narzedzia, donice itd?

3 posters

Go down

W czym przechowujecie w ogrodzie narzedzia, donice itd? Empty W czym przechowujecie w ogrodzie narzedzia, donice itd?

Pisanie by Ala Czw Kwi 14, 2016 3:34 pm

W czym przechowujecie w ogrodzie narzedzia, donice itd?
Macie jakies dobre metody, żeby to wszystko nie leżało na wierzchu?
Ala
Ala

Liczba postów : 91
Join date : 22/03/2014

Powrót do góry Go down

W czym przechowujecie w ogrodzie narzedzia, donice itd? Empty Re: W czym przechowujecie w ogrodzie narzedzia, donice itd?

Pisanie by Doremifasolka Sob Kwi 16, 2016 7:26 am

Ja tak dużo rzeczy nie mam, więc mieści mi się to na ganku.
Ale gdybym go nie miała, to pewnie kupiłabym jakąś skrzynię ogrodową jak np. z tych: http://ogrodosfera.pl/skrzynia-ogrodowa-plastikowa-keter-store-it-out-midi - wydaje mi się, że sprawdziłaby się taka skrzynia bardzo dobrze, full miejsca na różne graty.
Smile

Doremifasolka

Liczba postów : 78
Join date : 31/03/2014

Powrót do góry Go down

W czym przechowujecie w ogrodzie narzedzia, donice itd? Empty Re: W czym przechowujecie w ogrodzie narzedzia, donice itd?

Pisanie by zawaq Czw Cze 09, 2022 9:53 am

Mamy duży garaż, na dwa samochody i w zasadzie połowę tego pomieszczenia zajmują nasze narzędzia i maszyny ogrodowe. Są dobrze posegregowane, mają swoje miejsce, dzięki czemu zawsze znajdujemy to, czego szukaliśmy. Teraz najczęściej korzystamy z kosiarki, którą kupiliśmy online, w sklepie internetowym HAND w bardzo dobrej cenie. W tym sklepie mają wiele różnych narzędzi ogrodowych w atrakcyjnych cenach, są to produkty od dobrych producentów.

zawaq

Liczba postów : 36
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

W czym przechowujecie w ogrodzie narzedzia, donice itd? Empty Re: W czym przechowujecie w ogrodzie narzedzia, donice itd?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach