Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Rolety wystarczająco zasłonią?

+3
Dympax
Ala
Devilla
7 posters

Go down

Rolety wystarczająco zasłonią? Empty Rolety wystarczająco zasłonią?

Pisanie by Devilla Pon Lis 23, 2015 4:50 pm

Na przeciwko jest blok i nie wiem czy rolety z materiału wystarczająco wieczorem zasłonią wnętrze mojego mieszkania, czy jednak będę musiała powiesić tradycyjne zasłony?

Devilla

Liczba postów : 50
Join date : 25/09/2015

Powrót do góry Go down

Rolety wystarczająco zasłonią? Empty Re: Rolety wystarczająco zasłonią?

Pisanie by Ala Czw Lis 26, 2015 11:42 am

Zasłonią spokojnie, tylko jak będziesz kupowała to zwróć uwagę na to, żeby to było rolety w 100% kryjące, bo są różne. Przy 100% nie widać przez nie nawet cieni osób chodzących w srodku:)
Odsyłam na stronę http://www.lotari.pl/ - u nich jest takich sporo, również z wzorkami od środka.
Czasem dodaje to wnętrzu fajnego klimatu.
Ala
Ala

Liczba postów : 91
Join date : 22/03/2014

Powrót do góry Go down

Rolety wystarczająco zasłonią? Empty Re: Rolety wystarczająco zasłonią?

Pisanie by Dympax Sob Kwi 07, 2018 3:26 pm

Wiesz tak na prawdę tylko rolety antywłamaniowe dają 100% krycia i wszystkie inne materiałowe przepuszczają jakiś stopień światła. Ja mam klasyczne rolety w ciemnym kolorze kupione tutaj http://www.grako.pl/ i jestem zadowolona

Dympax

Liczba postów : 15
Join date : 15/01/2017

Powrót do góry Go down

Rolety wystarczająco zasłonią? Empty Re: Rolety wystarczająco zasłonią?

Pisanie by daniela Pon Mar 14, 2022 9:25 pm

Myślę że tak chociaż lepiej się sprawdzą się plisy okienne Nafi. Możesz je dowolnie zaciągać na oknie co jest ogromnym plusem. No i pamiętaj żeby wybrać jakiś ciemny kolor Smile

daniela

Liczba postów : 3
Join date : 11/03/2022

Powrót do góry Go down

Rolety wystarczająco zasłonią? Empty Re: Rolety wystarczająco zasłonią?

Pisanie by zawaq Wto Kwi 26, 2022 6:58 am

Zasłonią, oczywiście musisz wybrać odpowiedniej jakości rolety, bo nie wszystkie materiały tak samo zaciemniają i zasłaniają. Od siebie mogę ci polecić produkty firmy PHU Cerchem z Wrocławia. Też mieszkamy w bloku, no i powiem ci, że one są skuteczne w całkowitym zasłonięciu szyb. Są też wytrzymałe, ładnie wyglądają, polecam gorąco.

zawaq

Liczba postów : 36
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Rolety wystarczająco zasłonią? Empty Re: Rolety wystarczająco zasłonią?

Pisanie by mimilopez Czw Maj 26, 2022 6:26 pm

Ja bardzo lubię jak w sypialni jest całkowicie ciemno. Mam bardzo lekki sen i światło bardzo łatwo mnie wybudza. Dlatego zależało mi na roletach, które będą wystarczająco wyciemniające. Zainwestowaliśmy w rolety od Tobof https://www.tobof.pl/produkty/rolety-materialowe i to była bardzo dobra decyzja. Mają ogromny wybór kolorów i materiałów. Bez problemu znalazłam to czego potrzebuję. Wykonanie i montaż były bardzo sprawne i bez problemu udało nam się znaleźć termin dogodny dla nas i ekipy montującej. Jestem bardzo zadowolona!

mimilopez

Liczba postów : 3
Join date : 26/05/2022

Powrót do góry Go down

Rolety wystarczająco zasłonią? Empty Re: Rolety wystarczająco zasłonią?

Pisanie by julie8 Czw Cze 30, 2022 5:03 pm

Teoretycznie rolety dobrze zasłonią, chociaż wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem są plisy okienne Nafi. A to dlatego, że te możesz rozciągnąć na oknie jak tylko chcesz. Na przykład na środek okna bądź tylko na dół. Nimi możesz dowolnie sterować.

julie8

Liczba postów : 4
Join date : 29/06/2022

Powrót do góry Go down

Rolety wystarczająco zasłonią? Empty Re: Rolety wystarczająco zasłonią?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach