Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Wiosna i ogród

4 posters

Go down

Wiosna i ogród  Empty Wiosna i ogród

Pisanie by Kasicia Pon Mar 26, 2018 3:25 pm

Wiosna zbliża sie do nas coraz szybciej. Jeszcze chwila i będziemy znowu wylegiwać się w ogrodzie. Już nie mogę doczekać sie tej chwili, dlatego też już teraz szukam ciekawej huśtawki do ogrodu. Wiem, ze wybór jest spory, w oko wpadła mi taka http://ogrodolandia.pl/hustawka-cocco , zastanawiam się czy będzie praktyczna. Ktoś z was ma taką huśtawkę u siebie. Idealnie nadaje się do ogrodu czy na taras lub balkon.

Kasicia

Liczba postów : 556
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Wiosna i ogród  Empty Re: Wiosna i ogród

Pisanie by Kasia Pon Sie 06, 2018 9:26 pm

To my mamy sporo mebli. Z tyłu ogródka mamy super altankę ale zaimpregnowaną dodatkowo olejem do drewna luxdecor, altanka ma teraz ładny głęboki kolor drewna, dodatkowo jeszcze, wiem na 100 procent, że drewno jest chronione przed pękaniem i warunkami atmosferycznymi, jak opady, promieniowanie uv
Kasia
Kasia

Liczba postów : 1
Join date : 06/08/2018

Powrót do góry Go down

Wiosna i ogród  Empty Re: Wiosna i ogród

Pisanie by zawaq Wto Kwi 26, 2022 6:43 am

Super! Też musimy sobie kupić huśtawkę, marzy mi się taką wisząca na taras (mamy zadaszenie). Oprócz tego mamy wymurowanego grilla od razu z murkiem, no i jeszcze leżaki, które sezonowo przynosimy sobie na taras, obecnie już na nim są. Co do leżaków, to wyszły w super cenie, kupiliśmy je od producenta SPÓLNOTA w Białce. Oni mają wysokiej jakości produkty, zdecydowanie godne polecenia.

zawaq

Liczba postów : 36
Join date : 03/03/2022

Powrót do góry Go down

Wiosna i ogród  Empty Re: Wiosna i ogród

Pisanie by wtem Sro Kwi 27, 2022 11:37 am

Wygląda porządnie. Tez mamy huśtawkę w ogrodzie, zaplanowaliśmy miejsce na nią tak, by mieć widok na nasz cały, piękny ogród. Tak chwalę, ale sami ogrodu nie zakładaliśmy, skorzystaliśmy zamiast tego z usług firmy Ogrody Międzychód, pracującej na terenie Wielkopolski. Warto skorzystać z ich usług, mają atrakcyjne ceny, kompleksowo podchodzą do wykonywania takich usług.

wtem

Liczba postów : 27
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Wiosna i ogród  Empty Re: Wiosna i ogród

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach