Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Kosmetyki dla kobiet w ciąży - jakieś specjalne?

3 posters

Go down

Kosmetyki dla kobiet w ciąży - jakieś specjalne? Empty Kosmetyki dla kobiet w ciąży - jakieś specjalne?

Pisanie by nimfalesna Pon Lut 26, 2018 1:11 pm

Korzystacie z jakichś specjalnych kosmetyków dla kobiet w ciąży?
Tutaj widziałam fajne masło do ciała od Nacomi.
Zastanawiam się czy takie naturalne kosmetyki są skuteczniejsze.
Nie mają takich składników, które mogą wywoływać reakcje alergiczne itp.

nimfalesna

Liczba postów : 104
Join date : 16/04/2014

Powrót do góry Go down

Kosmetyki dla kobiet w ciąży - jakieś specjalne? Empty Re: Kosmetyki dla kobiet w ciąży - jakieś specjalne?

Pisanie by alamako78132556 Sro Lip 25, 2018 8:33 pm

ojj ja w ciąży miałam wybitnie suchą skórę, no i dodatkowo cierpię na azs... a niestety wszelkie sterydy(leki sterydowe) musiałam odstawić, więc w ciąży został mi tylko cetaphil, ale nie żałuje bo cetaphil md dermoprotektor i jeszcze od nich emulsja do ciała spisała się na medal, zero czerwonych placków i suchej skóry:)
alamako78132556
alamako78132556

Liczba postów : 6
Join date : 25/07/2018

Powrót do góry Go down

Kosmetyki dla kobiet w ciąży - jakieś specjalne? Empty Re: Kosmetyki dla kobiet w ciąży - jakieś specjalne?

Pisanie by megs Czw Sie 23, 2018 3:26 pm

Na pewno kosmetyki dla kobiet w ciąży powinny być naturalne, nie powinny też zawierać witaminy A, ja spokojnie stosowałam te http://freshandnatural.pl/pl/produkty/ bo wiedziałam że nie mają składników które mogą zaszkodzić dziecku

megs

Liczba postów : 20
Join date : 21/06/2017

Powrót do góry Go down

Kosmetyki dla kobiet w ciąży - jakieś specjalne? Empty Re: Kosmetyki dla kobiet w ciąży - jakieś specjalne?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach