Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jak odśnieżać ogród?

3 posters

Go down

Jak odśnieżać ogród? Empty Jak odśnieżać ogród?

Pisanie by jakub520 Nie Gru 17, 2017 6:49 pm

Zależy mi na zakupie urządzenia, przy pomocy którego mógłbym pozbyć się z mojego ogrodu śniegu. Czy powinienem zaopatrzyć się w odśnieżarkę dostępną w sklepie Euro Ogród? Gdy ją kupię, będę wykorzystywać ją nie tylko w ogrodzie, ale również na moich przydomowych ścieżkach.

jakub520

Liczba postów : 20
Join date : 17/12/2017

Powrót do góry Go down

Jak odśnieżać ogród? Empty Re: Jak odśnieżać ogród?

Pisanie by Mintaj17 Pon Mar 19, 2018 11:01 am

Cóż, myślę (moje osobiste zdanie), że pomysł nie jest głupi i na pewno warto go przemyśleć. Sama też aktualnie mam mały dylemat związany z budową domu. Właściwie to sama budowa już została ukończona, a z kolei teraz zastanawiamy się wraz z żoną nad zamontowaniem kolektorów. Myślicie, że na tym można sporo zaoszczędzić - https://www.hewalex.pl/oferta/kolektory-sloneczne-i-osprzet/. Szukam różnych komentarzy i każdy będzie dla mnie na wagę złota. A wierzę głęboko w to, że na forum znajdują się osoby bardziej ode mnie kompetentne.

Mintaj17

Liczba postów : 7
Join date : 08/12/2017

Powrót do góry Go down

Jak odśnieżać ogród? Empty Re: Jak odśnieżać ogród?

Pisanie by ewelka7831 Pon Mar 26, 2018 12:18 am

Mój ogród powstał dopiero w tym roku dzięki firmie warszawskie-ogrody.pl i jeszcze nie miałam okazji go odśnieżać. Wiem już za to, jak będzie tą zimą wyglądał, bo firma pokazała mi nowoczesny projekt, który miał taką możliwość.

ewelka7831

Liczba postów : 9
Join date : 21/03/2018

Powrót do góry Go down

Jak odśnieżać ogród? Empty Re: Jak odśnieżać ogród?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach