Forum Mieszkaniowe
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Jak zrobić tanio taras przy domu?

5 posters

Go down

Jak zrobić tanio taras przy domu? Empty Jak zrobić tanio taras przy domu?

Pisanie by Devilla Pią Lis 06, 2015 8:15 pm

Mój mąż jest raczej wątpliwym fachowcem, ale myślę że taras nie jest zbyt skomplikowanym zajęciem dla zdrowego faceta. Ktoś z was robił może sam prosty taras i może podzielić się pomysłami?

Devilla

Liczba postów : 50
Join date : 25/09/2015

Powrót do góry Go down

Jak zrobić tanio taras przy domu? Empty Re: Jak zrobić tanio taras przy domu?

Pisanie by Celina3 Pon Lis 09, 2015 8:41 am

My robiliśmy taras drewniany na takich betonowych bloczkach kupionych w markecie budowlanym - łatwizna, w necie byly instrukcje:)
Jedyne co, to nie podjęliśmy się budowy zadaszenia, z obawy o pozalewanie potem elewacji w czasie deszczu,
no ale to też dało się obejść, bo w sklepach masz np takie pergole do kupienia: http://ogrodosfera.pl/pergola-tarasowa-petunia
a jest opcja zamówienia z montażem na miejscu, więc wszystko robią 1 dzień i jest na gotowe:)

Celina3

Liczba postów : 83
Join date : 05/04/2014

Powrót do góry Go down

Jak zrobić tanio taras przy domu? Empty Re: Jak zrobić tanio taras przy domu?

Pisanie by Andzia Czw Lis 23, 2017 8:41 am

U mnie za to sami pokusiliśmy nad zrobieniem zadaszenia. I jest to zwykłe zadaszenie zrobione z desek. Jak na razie się sprawdza. Po pierwsze wygląda bardzo dobrze i pasuje do drewnianego tarasu, po drugie chroni przed słońcem i deszczem. Tak więc uważam, że się sprawdza. A do tego w myśl artykułu, a może dzięki jego inspiracji https://kratki.com/pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezastapiony-na-chlodne-wieczory-pod-chmurka/ kupiliśmy taki ogrzewacz i uważam to za jedną z lepszych decyzji. Bardzo lubię siedzieć na tarasie.

Andzia

Liczba postów : 26
Join date : 09/11/2017

Powrót do góry Go down

Jak zrobić tanio taras przy domu? Empty Re: Jak zrobić tanio taras przy domu?

Pisanie by kanarka Wto Lis 28, 2017 5:29 pm

Ja widziałam podobne zadaszenie, ale szklane, kiedy kupowałam element balustrady ze sklepu gigastal.pl . Tam mają takie części i wcale niedrogie. Można zamówić i sobie w domu złożyć

kanarka

Liczba postów : 16
Join date : 26/04/2017

Powrót do góry Go down

Jak zrobić tanio taras przy domu? Empty Re: Jak zrobić tanio taras przy domu?

Pisanie by Kasicia Czw Mar 01, 2018 3:09 pm

Wszystkie specjalistyczne maszyny i narzędzia możesz śmiało wypożyczyć na stronie http://www.zenitbau.pl/uslugi.php. Wybór jest bardzo duży i jestem pewna, że znajdziesz to, czego potrzebujesz. Ceny też są korzystne.

Kasicia

Liczba postów : 556
Join date : 05/02/2015

Powrót do góry Go down

Jak zrobić tanio taras przy domu? Empty Re: Jak zrobić tanio taras przy domu?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach